Projektowanie zieleni przy siedzibach firm

Wykonawca: GREENSPIRACJA Anna Hartung-Pyka

Aby poprawić wizerunek swojej firmy w oczach dotychczasowych oraz nowych klientów proponujemy indywidualne projekty zieleni przy siedzibach firm. Aranżacja otoczenia uwzględni specyfikę firmy, Państwa potrzeby i oczekiwania oraz budżet. Oferujemy kompletny projekt oraz organizację i nadzór prac wykonawczych. Projekt zawiera koncepcję, wizualizację komputerową, plan nasadzeń z doborem roślin, rzut z wymiarowaniem oraz dobór małej architektury i elementów dekoracyjnych. Na życzenie klienta oferujemy ponadto projekt systemu nawadniającego, plan oświetlenia, a także projekt układu kostki brukowej.

Aranżacje zieleni przy hotelach, restauracjach i domach weselnych

Wykonawca: GREENSPIRACJA Anna Hartung-Pyka

Zadbane, estetyczne otoczenie ma szczególne znaczenie w przypadku hoteli, restauracji i domów weselnych. Klienci przy wyborze miejsca wypoczynku/rozrywki coraz częściej kierują się wyglądem danego lokalu i jego otoczenia. Nasza firma oferuje profesjonalne projekty zagospodarowania terenów przy obiektach hotelowo-gastronomicznych.
Każdy projekt zawiera:
- koncepcję
- wizualizację komputerową
- plan nasadzeń z doborem roślin
- rzut z wymiarowaniem
- dobór małej architektury i elementów dekoracyjnych
Na życzenie klienta oferujemy ponadto: projekt układu kostki brukowej, plan oświetlenia, projekt systemu nawadniającego.

Projektowanie i zakładanie ogrodów

Wykonawca: Klinika Ogrodowa Lechosław Szufel

W ramach świadczonych usług proponujemy: projektowanie i zakładanie ogrodów, systemów automatycznego nawadniania oraz zakładanie trawników- z siewu i rolki.

Projektowanie ogrodów

Wykonawca: DECO-OGRODY Weronika Furmańczyk

Oferujemy projektowanie i aranżację nowych ogrodów nowych oraz ogrodów już istniejących. Na każdym etapie prac konsultujemy się z klientem, aby dostosować się di jego wymagań i potrzeb. Klientom przedstawiamy zawsze dwie koncepcje ogrodu do wyboru. Po wyborze przez klienta właściwej opcji wykonujemy szczegółowy projekt wraz z jego wyceną i doborem roślin.

Pielęgnacja ogrodów

Wykonawca: Patio Architektura Krajobrazu

Specjalnością firmy Patio jest profesjonalna realizacja i pielęgnacja terenów zieleni.

Zapraszamy.

Projektowanie ogrodów

Wykonawca: Michał Dawidowicz PPW PLUSGARDEN

Robimy to co kochamy. Projektujemy i zakładamy ogrody dla naszych Klientów.

Projekty tarasów i balkonów

Wykonawca: MOSS DECOR

Kompleksowe projekty dopasowane do potrzeb klienta.

TARASY, BALKONY STYLIZOWANE
styl: nowoczesny, vintage, shabby chic, angielski,
śródziemnomorski, prowansalski, orientalny, skandynawski itp.

OGRÓDKI ZIOŁOWE I WARZYWNE NA BALKONACH

OGRÓDKI RESTAURACYJNE

OGRODY ZIMOWE

Cena: 1000 zł

Projekty ogrodów

Wykonawca: MOSS DECOR

Kompleksowa obsługa zagospodarowania terenów zewnętrznych
Projekty terenów zieleni, projekty budowlane, projekty elementów małej architektury:

- Tereny publiczne (parki, zieleń osiedlowa, przestrzeń drogowa)
- Tereny komercyjne (tereny przemysłowe, przestrzeń handlowa)
- Ogrody klasztorne
- Ogrody tematyczne
- Ogrody prywatne
- Place zabaw

Projektowanie i architektura ogrodów

Wykonawca: WYMARZONY OGRÓD

Świadomość najnowszych trendów architektury zieleni i budowania naturalnej przestrzeni oraz znajomości najnowocześniejszych programów to gwarancja, że usługi projektowania i architektury ogrodów świadczone przez naszą firmę są na najwyższym poziomie. Nasze doświadczenie wieloletniej pracy, wiedza w zakresie optymalnej aranżacji zieleni, kwalifikacje i kompetencje projektowania unikatowych ogrodów i parków pozwalają nam na realizację zleceń na projekty indywidualne terenów zielonych, przydomowych ogrodów i parków. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i doświadczeniem niezależnych ekip ogrodowych, co pozwala nam uzyskać niebagatelny efekt, natomiast każdy projekt i satysfakcja naszych klientów z realizacji projektów przez nas wykonanych są dla nas motywacją do ciągłego rozwoju. Zaangażowanie, profesjonalizm i kreatywność to cechy dzięki którym nasze projekty są wyjątkowe, a co za tym idzie wzbudzają zainteresowanie. Potrafimy zaprojektować, a następnie zrealizować ogród o jakim Państwo zawsze marzyli.
Dzięki kreatywności, pasji i zaangażowaniu nasi pracownicy realizują nawet najbardziej wymagające zlecenia naszych Klientów i wyjątkowe wizualizacje 3D i projekty ogrodów.
Nasza firma Wymarzony Ogród oferuje usługi projektowania i aranżacji ogrodów oraz architektury terenów zielonych dedykowane dla osób prywatnych oraz firm i instytucji.
Na cenę projektu wpływa:
- wielkość wyznaczonego ogrodu,
- ilość i charakter roślinności w projektowanym ogrodzie,
- ukształtowanie terenu,
- poszczególne elementy architektury (np. altana, ognisko, alejki).

Osobisty ogrodnik

Wykonawca: GARDEN STUDIO Anna Hozer

Osobisty ogrodnik: abonamentowe usługi ogrodnicze w siedzibie klienta. Czas i zakres usługi dostosowany indywidualnie do potrzeb klienta. Oferujemy: koszenie trawnika, cięcie i pielęgnację roślin ozdobnych oraz sadowniczych, czyszczenie oczek wodnych, formowanie żywopłotów, ochronę roślin przed chorobami i szkodnikami, odśnieżanie posesji, konserwację systemu nawadniającego.

Projekty ogrodów

Wykonawca: GARDEN STUDIO Anna Hozer

Nasze projekty są odzwierciedleniem potrzeb i oczekiwań klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu stworzone przez nas ogrody są unikatowe.

Projektowanie i wykonanie ogrodów oraz systemów nawadniających

Wykonawca: Verde Garden Urszula Sulej

Aby mieć piękny ogród, nie wystarczy tylko posadzenie drzew, krzewów, czy wysianie trawy. Jest to proces bardziej złożony. Należy odpowiednio zagospodarować i zaplanować przestrzeń dostosowując ją do warunków terenowych działki oraz indywidualnych potrzeb inwestora.

Projektowanie ogrodów i terenów zielonych

Wykonawca: OGRODIKA - Projektowanie i aranżacja ogrodów

Firma OGRODIKA wykonuje projekty ogrodów i terenów zielonych. Zaprojektujemy małe fragmenty ogrodów, jak i również duże przestrzenie parkowe. Wychodzimy z założenia, że klient będzie korzystał z ogrodu a nie my sami, a więc tworzymy w taki sposób przestrzeń by sprostać wymaganiom klientów.

Projektowanie ogrodów

Wykonawca: Gospodarstwo Ogrodniczne SAWANNA

Wykonujemy projekty ogrodów oferując doradztwo w zakresie doboru roślin. Realizujemy projekt ogrodu na działce inwestora, w skład usługi wchodzi transport, sadzenie, ściółkowanie (matą, korą, kamieniami) wstępne przycięcie.
Zajmujemy się również projektowaniem i instalacja systemów nawadniania ogrodów, jak również projektowaniem i instalacją systemów oświetlenia w ogrodzie.

Projektowanie oraz zakładanie ogrodów

Wykonawca: Centrum Ogrodnicze ZIELONY KLOMB Sp. z o.o.

W naszej firmie zatrudniamy zespół wyspecjalizowanych projektantów, którzy zawsze sprostają wymaganiom klientów, służą fachowym doradztwem i indywidualnym podejściem do każdego klienta, a także ogrodu. Ceny do negocjacji w zależności od powierzchni projektu, stylu ogrodu oraz terminu wykonania projektu. Poza sezonem, w okresie od listopada do lutego wysokie rabaty.