Tłumaczenia

Wykonawca: Biuro Tłumaczeń S.W.P. Sp. z o.o.

Współpracujemy z ponad 120 tłumaczami.
Dzięki temu, iż jesteśmy dynamicznym zespołem złożonym tylko z doświadczonych tłumaczy jesteśmy w stanie obsłużyć wszystkie Państwa zlecenia bez względu na stopień trudności, tematykę czy jego objętość.
Specjalizujemy się w tekstach technicznych,prawniczych,specjalistycznych.

Bezpłatnie wykonujemy wycenę Państwa dokumentów i gwarantujemy podaną stawkę nawet gdy wzrosną koszty tłumaczenia. Przy stałej współpracy z przyjemnością zaproponujemy indywidualne warunki dla Państwa Firmy lub projektu.

Tłumacz pisemny

Wykonawca: TŁUMACZENIA EXPRESS - tłumaczenia techniczne, tłumacz przysiegły

Tłumaczenia w 30 językach. Zajmujemy się tłumaczeniami pisemnymi, przysięgłymi, specjalistycznymi oraz tłumaczeniami z innych języków obcych na język angielski, niemiecki.

Tłumacz marketingowy

Wykonawca: TŁUMACZENIA EXPRESS - tłumaczenia techniczne, tłumacz przysiegły

Tłumaczenia marketingowe
Stare przysłowie, które zdecydowanie nie traci na użyteczności, to na pewno „Reklama dźwignią handlu”. Dlaczego? Ponieważ branża marketingowa rozwija się bardzo dynamicznie, na rynek wchodzą coraz to lepsze i bardziej nowoczesne produkty. Na rynku panuje spora konkurencja, którą firmy chcą skutecznie zwyciężać. Wtedy właśnie z pomocą przychodzą tłumaczenia marketingowe. W tych tłumaczeniach zawsze mamy do czynienia z nazewnictwem branżowym oraz specjalistycznym słownictwem. By tłumaczenie mogło być użyteczne, będzie konieczna umiejętność poprawnego stosowania tego że słownictwa. Aby to osiągnąć, zatrudniamy najlepszych specjalistów z branży marketingowej, by pierwsza wersja tłumaczenia była dokładnie tym, czym klient sobie życzy i nie były konieczne żadne poprawki. Nasi specjaliści znają się na branży marketingowej, e-commerce oraz promocji.
Dla kogo wykonujemy tłumaczenia marketingowe?
Wykonujemy je na zlecenia agencji reklamowych, firm, a także freelancerów zajmujących się projektowaniem, reklamą lub budową stron internetowych.
Korzystając z usług naszego biura, otrzymują Państwo gwarancję terminowego i rzetelnego wywiązania się z pracy. Gotowe tłumaczenia dostarczymy Państwu w postaci elektronicznej, bądź na specjalne życzenie – jako wydruk w oprawie.

Tłumacz ekonomiczny

Wykonawca: TŁUMACZENIA EXPRESS - tłumaczenia techniczne, tłumacz przysiegły

Tłumaczenia ekonomiczne
Biuro Tłumaczenia Express już od wielu lat działa na rynku. W tym czasie zdążyliśmy zdobyć zadowolonych oraz lojalnych klientów, tym samym zapewniając sobie stabilną pozycję w tej branży. Nieprzerwanie rozszerzamy zakres naszych usług, rozwijamy się oraz podnosimy kwalifikacje naszych tłumaczy, by tłumaczenia np. specjalistyczne czy ekonomiczne nie sprawiały im trudności. Odpowiedzialność, jaka spoczywa na właśnie tych tłumaczeniach jest bardzo istotna, dlatego wykonujemy je z pełnym zaangażowaniem, każdą wątpliwość konsultując z autorytetami w konkretnej branży, by nigdy nie stracić miana firmy godnej zaufania.
Dla kogo wykonujemy tłumaczenia ekonomiczne?
Zajmujemy się tłumaczeniami wszystkich dokumentów, gdzie w grę wchodzą inwestycje i pieniądze, ponieważ rzetelnie wykonane tłumaczenie ekonomiczne odgrywa bardzo ważną rolę. Często to na jego podstawie podejmuje się decyzje zakupowe czy inwestorskie. Tłumaczenia z niemieckiego, francuskiego, angielskiego, hiszpańskiego i wielu innych języków wykonujemy na potrzeby kancelarii notarialnych, banków, agencji nieruchomości, inwestorów, firm ubezpieczeniowych i osób prywatnych, zapewniając przy tym profesjonalny wizerunek tłumaczenia.

Tłumacz finansowy

Wykonawca: TŁUMACZENIA EXPRESS - tłumaczenia techniczne, tłumacz przysiegły

Tłumaczenia finansowe
Na zalecenia firm, urzędów i klientów prywatnych, wykonujemy specjalistyczne tłumaczenia finansowe, w których nie ma miejsca na pomyłki, przeciągający się czas realizacji czy oczywiste błędy. Z tego właśnie powodu, nasze biuro współpracuje z najlepszymi specjalistami w tej że dziedzinie, by sprawnie i dokładnie przetłumaczyć dokumenty z dziedziny bankowości i finansów.
Tłumaczenia finansowe z uwagi na swój charakter, muszą zostać objęte ścisłą tajemnicą. Nasze biuro zapewnia klientom najwyższy stopień poufności dokumentów oraz bezpieczeństwa, a nasi pracownicy działają zgodnie z wytyczonymi procedurami oraz wykorzystują takie narzędzia, by zwiększyć bezpieczeństwo elektronicznych danych.
Dlaczego to nam powinni Państwo powierzyć swoje tłumaczenia finansowe? Ponieważ od początku powstania naszego biura mamy z nimi styczność. Nie ma dokumentów, które mogłyby nam sprawić problem czy nas zaskoczyć. Mamy również możliwość poświadczenia tłumaczenia przez tłumacza przysięgłego, co jest naszym atutem.

Tłumacz Umów

Wykonawca: TŁUMACZENIA EXPRESS - tłumaczenia techniczne, tłumacz przysiegły

Tłumaczenia Umów
Umowy to dokumenty, które zostają poświadczone podpisami, a w ich treści znajdują się określone obowiązki i prawa stron. Umów, które wymagają tłumaczenia w przypadku niewywiązywania się z jej warunków jednej ze stron i koniecznością oddania takowej sprawy do sądu, bądź gdy została zawarta w obcym języku jest bardzo wiele np. umowy na dostarczenie mediów, umowy na usługi telekomunikacyjne, umowy kupna-sprzedaży nieruchomości i ruchomości, umowy o pracę czy umowy partnerskie.
Dla kogo wykonujemy tłumaczenia umów?
Prowadzimy współpracę z osobami prywatnymi, szpitalami, szkołami, parafiami, urzędami oraz firmami. Każdy nasz klient może liczyć na to, że wykonamy jego tłumaczenie z pełnym zaangażowaniem, zapewniając terminowe wykonanie oraz stosowną cenę.

Tłumacz prawniczy

Wykonawca: TŁUMACZENIA EXPRESS - tłumaczenia techniczne, tłumacz przysiegły

Tłumaczenia prawnicze
Potrzebę tłumaczenia dokumentacji prawniczej rodzi naprawdę wiele aspektów; od spraw rodzinnych, poprzez działalność zawodową, po edukację. Tłumaczenia te w wielu przypadkach muszą być wykonane przez tłumaczy przysięgłych. Dla naszego biura takie tłumaczenia nie stanowią problemu, ponieważ współpracujemy z wieloma osobami o takich właśnie kwalifikacjach.
Dla kogo wykonujemy tłumaczenia prawnicze?
Do współpracy zapraszamy urzędy, firmy z własnymi działami prawnymi, osoby prywatne, kancelarie adwokackie i prawne oraz pozostałe jednostki administracji publicznej. Nasze biuro zapewni Państwo najwyższa jakoś usługi, która przyczyni się do szybkiego rozwiązania problemu, oszczędzając przy tym pieniądze, nerwy oraz czas.
Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, bądź pojawiły się u Państwa wątpliwości dotyczące tłumaczenia, bardzo prosimy o telefoniczny lub mailowy kontakt z nami. Bardzo chętnie Państwu pomożemy oraz podzielimy się swoją szeroką wiedzą i doświadczeniem. Nie musza Państwo również dostarczać niektórych dokumentów osobiście- jesteśmy otwarci na pracę zdalną z klientami z całej Polski.

Tłumacz dokumentacji

Wykonawca: TŁUMACZENIA EXPRESS - tłumaczenia techniczne, tłumacz przysiegły

Tłumaczenia dokumentacji
Tłumaczenia dokumentacji polegają na kompleksowym przetłumaczeniu dokumentów technicznych oraz informacyjnych. Ich charakterystyczną cechą jest konieczność przetłumaczenia nie tylko zwykłego tekstu, ale również podpisów na schematach i rysunkach. W przypadku tłumaczenia dokumentacji, tak samo jak w tłumaczeniu specjalistycznym, potrzebna jest znajomość słownictwa branżowego oraz żargonu, by uzyskać najwyższej jakości przekład.
Z usług specjalisty powinno się skorzystać, gdy dana dokumentacja ma zostać pokazana zagranicznemu kontrahentowi, zostać wprowadzona na obcy rynek czy użyta do wdrożenia nowego systemu informatycznego w firmie, wymagającego instrukcji obsługi dla użytkowników z całego świata.

Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe

Wykonawca: Voal Sp. z o.o. - Tłumaczenia, Wirtualne Biuro, Księgowość

Specjalnością firmy VOAL są tłumaczenia . Nasza oferta skierowana jest zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Oferujemy szybką i darmową wycenę. Wykonujemy tłumaczenia:
- zwykłe (teksty użytkowe, publicystyczne, informacje na strony internetowe itp.)
- przysięgłe (dokumenty urzędowe dyplomy, pełnomocnictwa, zaświadczenia, dokumenty podatkowe, dokumenty samochodowe, dokumenty USC, itp.).
Oferujemy korektę gotowych tłumaczeń i weryfikację pod względem językowym. Posiadamy specjalne pakiety tłumaczeń dla firm oraz zniżki dla studentów. Zapraszamy do współpracy!

Tłumaczenia - język angielski

Wykonawca: Porta Lingua

Tłumaczenia biznesowe i techniczne z języka angielskiego i na język angielski. Już od 24 zł za 1800 znaków.

Biuro tłumaczy przysięgłych języka niemieckieg

Wykonawca: tlumacz24.eu

Biuro tłumaczeń tlumacz24.eu jest biurem tłumaczeń wykonującym różnorakiego typu tłumaczenia, tak tłumaczenia przysięgłe jak i tłumaczenia zwykłe. Nasze biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia języka niemieckiego, angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, białoruskiego, norweskiego, duńskiego, holenderskiego (niderlandzkiego) jak również tłumaczenia licznych innych języków europejskich.
Wszystkie tłumaczenia sporządzane przez nasze biuro tłumaczeń sporządzane są tylko przez młodych tłumaczy przysięgłych, którzy językiem obcym posługują się nie tylko w pracy, ale też prywatnie. Dzięki temu mamy całkowitą pewność, że tłumaczenie wykonane jest zgodnie z najnowszymi standardami językowymi obowiązującymi w danym kraju. Każdy tłumacz przysięgły, na kooperację z którym decyduje się nasze biuro tłumaczeń, jest weryfikowany pod kątem jego kompetencji i doświadczenia. Nasze biuro tłumaczeń współpracuje jedynie z tłumaczami przysięgłymi, którzy spełniają najsurowsze wymagania.
Naszych klientów, którzy chcą zlecić tłumaczenia, zapraszamy do naszych oddziałów w kraju:

[url=https://www.tlumacz24.eu]Biuro tłumaczeń Szczecin[/url]
Pl. Rodła 8
70-419 Szczecin
tel. +48 91 881 28 57

[url=https://www.tlumacz24.eu]Biuro tłumaczeń Warszawa[/url]
al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa
tel. +48 207 21 97

Istnieje również możliwość przekazania dokumentów do tłumaczenia do naszego biura tłumaczeń w formie mailowej.
Dla tych klientów, którzy pochodzą z innych miejscowości, istnieje możliwość przekazania dokumentów do tłumaczenia do naszego biura tłumaczeń w Szczecinie lub biura tłumaczeń w Warszawie kurierem lub w formie pliku.
Zapraszamy do sprawdzenia jakości naszych tłumaczeń.

Tłumaczenie tekstów

Wykonawca: Tłumaczenia i korepetycje Kamila Wójcicka

Tłumaczę:


• strony internetowe, materiały reklamowe: katalogi, kalendarze, ulotki, foldery
• artykuły naukowe i specjalistyczne
• biuletyny informacyjne
• broszury
• instrukcje
• oferty
• zapytania
• CV, listy motywacyjne
• listy prywatne
• notatki

Gwarantuję:
• najwyższą jakość
• elastyczne terminy
• dostosowanie tekstu do potrzeb Klienta
• poufność dokumentów
• profesjonalną obsługę

Tłumaczenia techniczne Niemiecki

Wykonawca: Horyd Translations

Tłumacz Języka Niemieckiego z kilkunastoletnim doświadczeniem w tłumaczeniach technicznych i naukowych.
Tłumaczenia m.in. następujących dokumentów: instrukcje obsługi, teksty z zakresu budowy i inżynierii maszyn, budownictwa, karty charakterystyki, raporty z oddziaływań na środowisko, umowy, itp.

Tłumaczenia pisemne specjalistyczne i ustne konferencyjne.

Wiele zadowolonych klientów w formie biur tłumaczeń i przedsiębiorstw z Polski i krajów niemieckojęzycznych.

Wykonuję tłumaczenia pisemne specjalistyczne:

dokumentacje techniczne, instrukcje obsługi,
dokumentacje budowlane,
dokumentacje przetargowe, specyfikacja istotnych warunków zamówienia (siwz),
raporty oddziaływań inwestycji na środowisko'
raporty energetyczne,
dokumentacje geologiczne,
karty charakterystyki niebezpiecznej substancji,
patenty,
dopuszczenia, pozwolenia, świadectwa,
wiele innych z zakresu techniki, nauki i medycyny

Wykonuję tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne podczas:

konferencji,
sympozjów,
szkoleń,
negocjacji biznesowych,
instalacji maszyn i szkoleń pracowników,
oraz podczas wielu innych uroczystości.

horyd_eu

Tłumaczenia przysięgłe

Wykonawca: CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH I BIURO TŁUMACZEŃ "ALLTERA" HENRYIETA MANIONAK

Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe w językach: angielski, rosyjski, niemiecki, ukraiński, francuski, hiszpański, holenderski.

Tłumaczenia specjalistyczne

Wykonawca: CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH I BIURO TŁUMACZEŃ "ALLTERA" HENRYIETA MANIONAK

Naszą specjalnością są tłumaczenia w takich dziedzinach jak: rolnictwo, produkcja, motoryzacja, mechanika, energetyka, budownictwo, medycyna, IT, biznes, prawo, marketing, szkolnictwo, turystyka, kultura, teksty literackie i wiele innych. Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy oraz klientów indywidualnych.