Tłumaczenia

Wykonawca: Lingua Lab

Profesjonalne tłumaczenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

Tłumaczenie pisemne

Wykonawca: STRICTE Tłumaczenia Anna Pająk

Wykonujemy tłumaczenia każdego typu, w tym techniczne, informatyczne, biznesowe, prawne. Każde tłumaczenie wyceniane jest indywidualnie. Zapraszamy do przesłania tekstu do bezpłatnej wyceny. Można to zrobić drogą mailową lub przez formularz na stronie internetowej. Obsługujemy pliki wszystkich typowych formatów tekstowych (docx, doc, odt, txt, rtf), pliki pdf, arkusze kalkulacyjne oraz wiele innych formatów, w tym najbardziej typowe pliki graficzne.

Tlumaczenia - jęz. angielski

Wykonawca: ASAP - Edukacja i Tłumaczenia Adam Załuski

Tłumaczenia - język angielski

Zachęcam do skorzystania z usług w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych z języka angielskiego i na język angielski. Gwarantuję najwyższą jakość tłumaczenia oraz konkurencyjne ceny i terminy.

Cena: 35 zł

Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe

Wykonawca: FONEMA Olga Krokowska

tłumaczenia przysięgłe - język ukraiński; teksty specjalistyczne; teksty techniczne; teksty naukowe; dokumenty z zakresu prawa i ekonomii; umowy handlowe, korespondencja handlowa; materiały reklamowe; strony internetowe; wyszukiwanie informacji niezbędnej do przeprowadzenia analiz (handlowych, naukowych) w źródłach rosyjsko i ukraińskojęzycznych.

Tłumaczenie

Wykonawca: Tlumaczzwloskiego.pl

Tłumaczenia specjalistyczne pisemne i ustne symultaniczne oraz konsekutywne. TlumaczZwloskiego,pl - tanio, sprawnie, na czas! Specjalizujemy się w tłumaczeniach z zakresy mechaniki maszynowej, inżynierii budowlanej, prawa

Traduzioni italiano polacco inglesi, specialistiche e veloci. Rappresentanze industriali e ricerche mercato polacco per le aziende italiane che vogliono entrare nel nostro mercato.

Tłumaczenia dokumentów z języka francuskiego

Wykonawca: Centrum Tłumaczeń E-Lingua

Opracowujemy tłumaczenia dokumentów z języka francuskiego i na język francuski pism urzędowych dotyczących pojazdów, aktów małżeństwa, urodzenia, wszelkiego rodzaju zaświadczeń, świadectw, badań i innych teksów.

Tłumaczenia dokumentów z języka niemieckiego

Wykonawca: Centrum Tłumaczeń E-Lingua

Oferujemy terminowe i rzetelne tłumaczenia dokumentów z języka niemieckiego w konkurencyjnych cenach. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia zwykłe, a także korekty tłumaczeń, tłumaczenia tekstów użytkowych i poświadczenia tłumaczeń przez tłumacza przysięgłego. Sporządzamy także tłumaczenia dokumentów i innych teksów z języka polskiego na niemiecki.

Tłumaczenia dokumentów z języka angielskiego

Wykonawca: Centrum Tłumaczeń E-Lingua

Podejmujemy zlecenia na zwykłe i przysięgłe tłumaczenia dokumentów z języka angielskiego i na język angielski. Cena jednostronnego tłumaczenia dokumentu to 50 zł brutto. Tłumaczenie zwykłe zawiera 1800 znaków, a tłumaczenie przysięgłe 1125 znaków tekstu przetłumaczonego. Możemy wykonać tłumaczenie w trybie ekspresowym i wówczas cena wzrasta o 50%. Tłumaczymy dokumenty z zakresu medycyny, sądownictwa, spraw notarialnych, urzędowych i innych dziedzin. Zapraszamy!

Tłumaczenia dokumentów z języka hiszpańskiego

Wykonawca: Centrum Tłumaczeń E-Lingua

Naszym klientom oferujemy zwykłe i przysięgłe tłumaczenia dokumentów z języka hiszpańskiego. Wykonujemy tłumaczenia pisemne, których cena uzależniona jest od liczby stron tłumaczeniowych, a każda rozpoczęta strona traktowana jest jako cała. Po złożeniu zamówienia na tłumaczenie jest ono dostępne w przeciągu 2-3 dni. Pobieramy dodatkowe opłaty za prace w trybie ekspresowym, tekst specjalistyczny, tekst odręczny lub nieczytelny, korektę, uwierzytelnienie tłumaczenia przez tłumacza przysięgłego lub sporządzenie dodatkowego egzemplarza tłumaczenia przysięgłego.

Tłumaczenia dokumentów z języka włoskiego

Wykonawca: Centrum Tłumaczeń E-Lingua

Nasze Centrum Tłumaczeń E-Lingua oferuje zwykłe i przysięgłe tłumaczenia dokumentów z języka włoskiego, których cena uzależniona jest od liczby stron tłumaczeniowych oraz trybu pracy: zwykły lub ekspresowy. Więcej szczegółów udzielamy po wcześniejszym kontakcie.

Tłumaczenia dokumentów z języka rosyjskiego

Wykonawca: Centrum Tłumaczeń E-Lingua

Nasze usługi obejmują zwykłe i przysięgłe tłumaczenia dokumentów z języka rosyjskiego oraz z języka polskiego na rosyjski. Tłumaczymy dokumenty wszystkich urzędów oraz teksty nieformalne z dziedziny literatury, Human Resources, turystyki, muzyki, ekonomii, psychologii, socjologii i innych nauk.

Tłumaczenia dokumentów z języka niderlandzkiego

Wykonawca: Centrum Tłumaczeń E-Lingua

W ofercie naszego Centrum Tłumaczeń E-Lingua znajdują się pisemne tłumaczenia dokumentów z języka niderlandzkiego. Tłumaczymy m.in.: dokumenty urzędowe, sądowe, notarialne, samochodowe, szkolne, medyczne oraz zwykłe teksty.

Tłumaczenia dokumentów z języka duńskiego

Wykonawca: Centrum Tłumaczeń E-Lingua

Oferujemy tłumaczenia dokumentów z języka duńskiego na polski oraz z języka polskiego na język duński. Tłumaczymy m.in: certyfikaty, dyplomy, dokumenty tożsamości, dowody rejestracyjne, dokumenty poświadczone przez notariusza lub sporządzone w formie aktu notarialnego, statuty, regulaminy, pisma urzędowe oraz wszelkie inne dokumenty.

Tłumaczenia dokumentów z języka norweskiego

Wykonawca: Centrum Tłumaczeń E-Lingua

Nasze Centrum Tłumaczeń E-Lingua oferuje zwykłe i przysięgłe tłumaczenia dokumentów z języka norweskiego oraz na język norweski. Przyjmujemy zlecenia od firm oraz osób indywidualnych. Zapewniamy bezpłatną wycenę tłumaczenia.

Niemiecki włoski angielski francuski hiszpański szwedzki holenderski

Wykonawca: Biuro Tłumaczeń Kaczmarczyk, Akcyza, Drzwi

Wykonywanie wszelkiego rodzaju tłumaczeń tekstów z języka polskiego na obcy lub odwrotnie, tekst do tłumaczenia może być przysłany pocztą, mailem lub doręczony osobiście. Tłumaczenie wykonywane jest niezwłocznie po otrzymaniu potwierdzenia przelewu lub wpłacie zaliczki.Przetłumaczony tekst klient moze odebrać osobiście lub odsyłamy listem poleconym bądz mailem.