Tłumacz

Wykonawca: Usługi Translatorskie Elżbieta Aduszkiewicz

Tłumacz Sulejówek. Tłumaczenia Sulejówek. Zapraszam do kontaktu z biurem tłumaczeń w Sulejówku.

Tłumaczenia motoryzacyjne, techniczne, marketingowe

Wykonawca: MOTO TARGET Agencja Informacyjna

Nasi tłumacze na co dzień mają kontakt z żywym językiem i terminologią technicznych opisów podzespołów pojazdów, dlatego sprawnie realizujemy nawet złożone projekty, takie jak tłumaczenie dokumentacji techniczno ruchowej, pełne opracowania warsztatowe i instrukcje dla użytkowników. Należymy do grupy Moto Target, na którą składają się doświadczenia redaktorów, tłumaczy, wydawnictwa i studia graficznego.

Pozwala nam to oferować naszym klientom pełną obsługę w dziedzinie opracowania polskich wersji dokumentacji. Od tłumaczenia, poprzez weryfikację i redakcję, skład komputerowy i druk. Dzięki temu realizacja instrukcji obsługi, broszur promocyjnych i folderów przebiega w naszej firmie szybciej i taniej. Przygotowujemy również tłumaczenia dla działów marketingu i public relations, oceniane bardzo wysoko przez naszych partnerów.
http://moto-translations.pl/

Tłumaczenie dokumentacji firmowej

Wykonawca: PROLANG Szkoła Języków - kursy językowe dla firm

Zajmujemy się tłumaczeniem korespondencji i dokumentacji firmowej. Proponujemy tłumaczenia umów, statutów, prezentacji oraz regulaminów. Wykonujemy również korekty stylistyczne i ortograficzne tekstów obcojęzycznych oraz polskich.

Tłumaczenia pisemne zwykłe / przyspieszone / ekspresowe

Wykonawca: Marta Kowalska LINGUA ART

Wykonuję tłumaczenia w kombinacji polski chorwacki oraz polski bułgarski.
Specjalizuję się w obszarze turystyki, muzyki, religioznawstwa, techniki i biznesu, choć chętnie poszerzam swoje zainteresowania i obszary tłumaczeń.
Współpracuję z wykwalifikowanymi lingwistami i native speaker’ami języka chorwackiego i bułgarskiego, którzy konsultują tłumaczenia i przeprowadzają korekty, co umożliwia mi oferowanie tłumaczeń najwyższej jakości. Gwarantuję pełną poufność wobec powierzonych materiałów.

Tłumaczenia pisemne w dziedzinach:
- turystyka
- biznes i prawo
- religioznawstwo
- tłumaczenia techniczne
- muzyka
- medycyna
- gastronomia (
- gry komputerowe
- filmy
- teksty naukowe
- prawa człowieka
- projekty unijne

W cenę tłumaczenia na język obcy wliczona jest korekta native speaker’a oraz wszelkie potrzebne konsultacje specjalistyczne.
Indywidualna DARMOWA wycena.
Wystawiam faktury VAT.

Język litewski - tłumaczenia

Wykonawca: Pogotowie Językowe

Oferujemy tłumaczenie tekstów na i z języka litewskiego. Tłumaczymy zarówno teksty zwykle, jak i teksty specjalistyczne. W ramach świadczonych usług tłumaczymy także dokumenty oraz korespondencję służbową i prywatną. Ponadto oferujemy tłumaczenie stron internetowych.

Tłumaczenia zwykłe/nieprzysięgłe

Wykonawca: DAG Biuro Tłumaczeń

Tłumaczymy dokumentację techniczną, korespondencję firmową i prywatną.

Tłumaczenia języka angielskiego

Wykonawca: Sklep Sportowy Hd Henryk Dobrowolski

tłumaczenia języka angielskiego szybko i solidnie tel. 791 458 950

Tłumaczenia pisemne

Wykonawca: Protłumaczenia.pl

Obsługiwane języki w zakresie tłumaczeń zwykłych i przysięgłych:

 • angielski,
 • czeski,
 • duński,
 • francuski,
 • hiszpański,
 • holenderski,
 • niemiecki,
 • norweski,
 • rosyjski,
 • szwedzki,
 • ukraiński,
 • włoski,
 • ormiański.

Od początku istnienia naszej działalności przyświecał nadrzędny cel, jakim jest dostarczanie wysokiej jakości tłumaczeń w najkorzystniejszych cenach.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Tłumacz tłumaczenia tłumaczenie niemiecki angielski

Wykonawca: niemiecki84 Tomasz Janczarek

Profesjonalne tłumaczenia z języka niemieckiego oraz angielskiego na język polski i odwrotnie w bardzo atrakcyjnej cenie, także z języka niemieckiego na język angielski.

Płacisz za konkretną liczbę znaków, a nie za całą stronę.

Orientacyjna cena:

Tłumaczenie zwykłe pisemne z języka niemieckiego na język polski 26 zł brutto za każde przetłumaczone 1800 znaków ze spacjami.


Najwyższa jakość w bardzo konkurencyjnej cenie.
Solidnie, szybko i poufnie.

Tłumaczenia m.in.:

- korespondencji prywatnej oraz firmowej (bieżące tłumaczenie wiadomości e-mail)

- instrukcji obsługi

- pism urzędowych

- stron internetowych

- tekstów ogólnych


- umów

- oraz innych


Podstawowe dziedziny specjalizacji to bankowość, finanse, prawo, podatki, medycyna, literatura, historia, elektryka, energetyka, informatyka, turystyka, hotelarstwo, gastronomia, teksty techniczne, budownictwo, architektura i motoryzacja.

Prześlij tłumaczenie do indywidualnej bezpłatnej wyceny:

kontakt@niemiecki84.pl
GG 780546

Cena: 26 zł

Tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne

Wykonawca: Lektor u Ciebie - kursy języka angielskiego

Realizujemy tłumaczenia zwykłe oraz specjalistyczne. Tłumaczenia wykonywane są wyłącznie przez wykwalifikowanych tłumaczy z wieloletnim doświadczeniem. Wszystkie nasze zlecenia staramy się wykonywać najszybciej jak to możliwe. 1 strona = 1800 znaków ze spacjami tłumaczenia.

Cennik:
Tłumaczenie zwykłe - 40 zł za stronę
Tłumaczenie specjalistyczne - 50 zł za stronę

Tłumaczenie stron internetowych

Wykonawca: Pogotowie Językowe

Zajmujemy się tłumaczeniem stron internetowych. Tłumaczymy strony internetowe dla firm, które pragną rozszerzyć swoją działalność poza granice Polski. Oferujemy tłumaczenia na języki europejskie oraz światowe np. na język chiński.

Tłumaczenie na język ukraiński

Wykonawca: Pogotowie Językowe

Oferujemy tłumaczenia pisemne oraz ustne na i z języka ukraińskiego. Ponadto oferujemy tłumaczenie dokumentów oraz tłumaczenia specjalistyczne (budowlane, medyczne).

Tłumaczenia dokumentów Unii Europejskiej

Wykonawca: Biuro Tłumaczeń ARCANA

ARCANA poleca profesjonalne tłumaczenie dokumentów Unii Europejskiej, Rady Europy, WHO, Europejskiej Sieci Rzeczników Praw Dziecka i innych organizacji międzynarodowych, pozarządowych i non-profit. W ofercie znajdą Państwo tłumaczenia konwencji, protokołów do konwencji, traktatów, wytycznych, deklaracji, rozporządzeń, zaleceń oraz raportów etc.

Tłumaczenia online - wycena tłumaczeń

Wykonawca: Biuro Tłumaczeń Lexpertise

Biuro Tłumaczeń Lexpertise wykonuje tłumaczenia zwykłe i przysięgłe. Zlecenia do tłumaczenia przez Internet przyjmujemy (i potwierdzamy) do godziny 22.00. Prześlij nam dokumenty pocztą lub kurierem (wcześniej możesz przesłać skany do wyceny). A My gotowe tłumaczenie odeślemy w wybrany przez Ciebie sposób.

Tłumaczenia przysięgłe

Wykonawca: TŁUMACZENIA - Obsługa Cudzoziemców Ruslan Levytskyy

Tłumacz in Poland to firma na terenie Warszawy, która oferuje profesjonalną obsługę cudzoziemców, a także usługi tłumaczeniowe (tłumaczenia pisemne, w tym zwykłe, specjalistyczne, uwierzytelnione (przysięgłe) oraz ustne) w zakresie 38 języków świata dla firm, instytucji oraz osób prywatnych.