Tłumaczenia pisemne

Wykonawca: Centrum Tłumaczeń Translator Express

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu różnego typu tłumaczeń przysięgłych m.in. z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego, niderlandzkiego i wielu innych.

Zapraszamy.

Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe

Wykonawca: Biuro Tłumaczeń LINGVA Małgorzata Kotłowska

Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe w parze językowej polski-niemiecki. Korespondencja handlowa,teksty prawno-ekonomiczne, strony internetowe, CV, dokumentacja techniczna i medyczna

Tłumaczenia, jęz. ang => jęz. pol.

Wykonawca: Łukasz Skiba

Wykonuję tłumaczenia dowolnych dokumentów sporządzonych w języku angielskim na język polski. Gwaratuję wysoką jakość oraz konkurencyjne ceny.

Tłumaczenia przysięgłe

Wykonawca: F & F AUTO

Szukasz tłumacza? - pomożemy Ci przetłumaczyć każdy dokument. Dzięki nam szybko i sprawnie przetłumaczysz dokumenty pojazdu potrzebne do jego rejestracji w kraju.

Tłumaczenia dla firm

Wykonawca: Business English Services - Tłumacz Przysięgły mgr Waldemar Saramonowicz

Oferujemy usługi z zakresu tłumaczeń skierowane do firm i instytucji.

Specjalizujemy się w tłumaczeniach związanych z bankowością i finansami.
Tłumaczymy dokumenty handlowe, materiały promocyjne i szkoleniowe oraz korespondencje. Ponadto proponujemy tłumaczenia przysięgłe aktów notarialnych, wyciągów z rejestrów, umów handlowych, faktur.

Tłumaczenia pisemne

Wykonawca: mTlumaczenia.pl

Nasza firma oferuje szeroką gamę tłumaczeń: tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne i zwykłe. Tłumaczymy między innymi strony internetowe i lokalizujemy oprogramowanie za pomocą CMS.

Oferowane przez nas tłumaczenia przysięgłe są wykonywane przez profesjonalnych tłumaczy wpisanych na listę Ministerstwa Sprawiedliwości. W przypadku tłumaczeń specjalistycznych od tłumacza wymagana jest zarówno wiedza językowa, jak i znajomość danej branży, na przykład biologii, techniki, prawa czy medycyny.
Tłumaczenia zwykłe wykonywane przez naszą firmę to na przykład korespondencja pomiędzy znajomymi.

Tłumaczenia zwykłe

Wykonawca: F & F AUTO

Nasza firma współpracuje z wieloma tłumaczami, dlatego pośredniczymy w tłumaczeniach wszystkich języków. Zapraszamy.

Tłumaczenia pisemne przysięgłe

Wykonawca: Tłumacz Przysiegły Języka Angielskiego

Moja specjalizacja to dokumenty prawnicze, finansowe i biznesowe,lecz jako tłumacz przysięgły zajmuję się szerokim zakresem dokumentów z wielu dziedzin tematycznych. Wielokrotnie tłumaczyłam umowy kupna i sprzedaży, kontrakty handlowe, akty notarialne, coroczne raporty finansowe, ale również standardowe dokumenty takie, jak akty urodzenia, ślubu, zgonu, świadectwa niekaralności czy dyplomy, świadectwa szkolne, itp.
Za stronę rozliczeniową tłumaczenia uwierzytelnionego (przysięgłego)przyjmuje się 1125 znaków ze spacjami. U mnie cena jest taka sama bez względu na to czy tłumaczę na język polski czy na angielski.

Tłumaczenia chiński

Wykonawca: YANAN Szkoła Językowa

Oferujemy tłumaczenia pisemne oraz ustne podczas spotkań biznesowych czy konferencji. Wykonujemy tłumaczenia w zależności od potrzeb klienta.

Język chiński na język polski (i odwrotnie).
Język chiński na język angielski (i odwrotnie).

Cena: 70 zł

Tłumaczenia pisemne zwykłe

Wykonawca: Tłumacz Przysiegły Języka Angielskiego

Tłumaczenie tekstów z zakresu szeroko pojętego prawa i finansów, ekonomii, zarządzania, psychologii, pedagogiki.
Za stronę rozliczeniową tłumaczenia zwykłego przyjmuję 1600 znaków ze spacjami.

Tłumaczenia zwykłe

Wykonawca: tlumaczenia-express24

Biuro Tłumaczeń tlumaczenia-express24 wykonuje tłumaczenia wszystkich języków europejskich i wiele pozaeuropejskich. Oferujemy najwyższą jakość tłumaczeń oraz atrakcyjne ceny! Posiadamy Biura we Wrocławiu i Nowej Soli.

Tłumaczenia dokumentów na jęz. niemiecki

Wykonawca: Tłumacz przysięgły j.niemieckiego Magdalena Łomzik

Oferuję tłumaczenia dokumentów różnego rodzaju (zaświadczenia, deklaracje, pisma sądowe, listy itp.

Tłumaczenie CV na język angielski

Wykonawca: GreatCV - Janusz Harazin

Oferujemy profesjonalne tłumaczenie na język angielski Twojego CV. Po naprawdę niskich cenach. Szczegóły oferty na www.greatcv.pl.

30 zł za pierwszą stronę, za każdą kolejną tylko 15 zł.

Cena: 30 zł

Lokalizacja stron internetowych

Wykonawca: TRANSLAX - Tłumaczenia & DTP

Pobranie, parsowanie i konwersja treści stron internetowych celem przygotowania oferty na lokalizację strony jest zupełnie darmowa i zajmuje około kwadransa (w dni robocze w godzinach 9.00-18.00). Tłumaczenia stron internetowych wykonujemy offline na plikach eksportu (HTML, CSV, PHP, XML, SGML, XLIFF itp.), a w przypadku stron opartych o CMS (system zarządzania treścią) możemy pracować na zrzucie z bazy danych SQL. Wykonujemy również tłumaczenia stron internetowych w chmurze - na proxy. Lokalizujemy również grafiki na stronach internetowych. Strona po implementacji jest dodatkowo testowana, a niezbędne poprawki wskazane przez Klienta są nanoszone bezpłatnie! Kompleksowa obsługa o najwyższym standardzie. Nie musisz już kopiować treści strony do worda, czy excela. Skontaktuj się z nami już dziś!

Tłumaczenia

Wykonawca: Usługi Translatorskie Elżbieta Aduszkiewicz

Tłumaczenia Sulejówek. Zapraszam do kontaktu.

Usługi Translatorskie Elżbieta Aduszkiewicz