Geodeta

Wykonawca: GEOGRAD - Geodeta, Usługi Geodezyjne

Nasza firma stale się rozwija, wdrażamy coraz to nowocześniejsze techniki pomiarowe, edycyjne i obliczeniowe, oraz korzystamy z najlepszej klasy sprzętu i oprogramowania.

Zespół składa się z absolwentów Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie, którzy w pracy wykorzystują nie tylko swoją wiedzę, ale też bogate doświadczenie. W swoim dorobku mamy udział w realizacji zarówno małych jak i dużych inwestycji.

Poszczycić możemy się doskonałymi referencjami i współpracą z najlepszymi firmami w kraju. Zapewniamy szybką i rzetelną obsługę zlecenia i fachowe doradztwo za przystępną cenę.

Współpracujemy ze specjalistami z zakresu prawa własności i prawa budowlanego. Dzięki temu szybko rozwiążemy wszelkie Wasze problemy.

Nasza firma wykonuje pomiary przyłączy gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych, energetycznych, mapy do celów projektowych, wytyczenia budynków i innych obiektów budowlanych. Prowadzimy również obsługi kopalni
i budów.
Zlecenia rozpatrujemy w ciągu 24h.

Zadzwoń lub napisz.

Usługi geodezyjne i kartograficzne

Wykonawca: Pracownia Geodezyjna Mariusz Gawron

Pełen asortyment prac geodezyjnych i kartograficznych

Mapa do celów projektowych

Wykonawca: Michał Prymas GEODETA

Mapa do celów projektowych to pierwsza czynność przy kompleksowej obsłudze Twojej inwestycji! Aktualna mapa jest wymagana przez projektanta do wniesienia wybranego przez Państwa projektu domu na mapę, bądź przyłącza do budynku.

Cena: 600 zł

Mapa do celów projektowych

Wykonawca: GEOPLUS Usługi Geodezyjne Karol Drabarek

Mapa do projektu budynku, przyłącza bądź też planu zagospodarowania działki

Cena: 600 zł

Tyczenie budynku

Wykonawca: GEOPLUS Usługi Geodezyjne Karol Drabarek

Wyznaczenie w terenie dokładnego miejsca położenia projektowanego budynku na działce.

Cena: 500 zł

Inwentaryzacja budynku i przyłączy

Wykonawca: GEOPLUS Usługi Geodezyjne Karol Drabarek

Wykonujemy inwentaryzację podwykonawczą budynku bądź też przyłącz. Inwentaryzacja ma na celu naniesienie budynku lub przyłącza na mapę miasta. Inwentaryzacja jest niezbędna do odbioru nowego oraz przebudowywanego budynku.

Cena: 700 zł

Podział nieruchomości

Wykonawca: GEOPLUS Usługi Geodezyjne Karol Drabarek

Kompleksowe wydzielanie z jednej większej działki - kilku mniejszych działek. Dokładne pomiary i rzetelne wykonywanie pracy.Załatwienie większości formalności za klienta

Cena: 2200 zł

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza

Wykonawca: Michał Prymas GEODETA

Dla naszych klientów wykonujemy m.in.: geodezyjną inwentaryzację powykonawczą domu, garażu, jak również budynku. Oferowana przez nas inwentaryzacja powykonawcza odbywa się pod koniec prac budowlanych i jest niezbędna, aby uzyskać pozwolenie na użytkowanie obiektu. Zlecenia realizujemy na terenie powiatu gnieźnieńskiego.

Prace i pomiary geodezyjne

Wykonawca: Michał Prymas GEODETA

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do indywidualnych klientów, ale także do firm i instytucji. Jeśli planujesz podzielić swoją działkę na mniejsze, kupiłeś działkę i nie możesz zlokalizować kamieni granicznych, planujesz się budować i potrzebujesz mapy do celów projektowych oraz wytyczenia Twojej inwestycji - my pomożemy w każdej z tych spraw.

Usługi Geodezyjne

Wykonawca: Geodezja mgr inż. Anna Czaniecka

Świadczymy usługi geodezyjne. Cenimy sobie zadowolenie klientów, dlatego dokumentację geodezyjną sporządzamy dokładnie i szybko. Dzięki posiadanym uprawnieniom swoim klientom mogę zaproponować szeroki zakres świadczonych usług geodezyjnych w sposób kompleksowy.

Mapa do celów projektowych

Wykonawca: GEOSFERA Świętokrzyska Pracownia Geodezyjna

kompleksowe wykonywanie map do celów projektowych niezbędnych do opracowania planów zagospodarowania działki oraz dokumentacji koniecznej do uzyskania pozwolenia na budowę: budynków, budowli, sieci uzbrojenia terenu, przyłączy

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza

Wykonawca: GEOSFERA Świętokrzyska Pracownia Geodezyjna

geodezyjne pomiary inwentaryzacyjne wykonywane na poszczególnych etapach budowy, pomiary inwentaryzacyjne po zakończeniu procesu budowlanego, sporządzanie geodezyjnej dokumentacji powykonawczej (map z inwentaryzacji) niezbędnej do zgłoszeń zakończenia budowy w Nadzorze Budowlanym i innych instytucjach.

Tyczenie budowli / budynków

Wykonawca: GEOSFERA Świętokrzyska Pracownia Geodezyjna

tyczenie obiektów budowlanych, a w tym: wyznaczanie położenia projektowanych budynków i innych obiektów w terenie, wyznaczanie i przenoszenie osi fundamentów i innych punktów charakterystycznych projektowanej budowli na ławice, wyznaczanie zera budowlanego i innych reperów (punktów wysokościowych)

Geodezyjna obsługa inwestycji

Wykonawca: GEOSFERA Świętokrzyska Pracownia Geodezyjna

• obsługa geodezyjna budowli liniowych: drogowych, sieci uzbrojenia terenu
• pomiary mas ziemnych, obliczanie objętości wykopów, nasypów oraz innych prac ziemnych
• pomiar osiadań i przemieszczeń budynków i budowli, pomiar pionowości kominów przemysłowych
• kompleksowa geodezyjna obsługa inwestycji

Pomiary realizacyjne i obsługa inwestycji

Wykonawca: Biuro Usług Geodezyjnych "NOWE MIASTO"

Wykonujemy pomiary geodezyjne, zapewniamy również inwentaryzację powykonawczą. Oferujemy obsługę geodezyjną inwestycji.