Leczenie kanałowe

Wykonawca: Gabinet Stomatologiczny Dental-Care

Nasz gabinet stomatologiczny oferuje (endodontyczne) kompleksowe leczenie kanałowe.

Wypełnienie zęba mlecznego

Wykonawca: Gabinet Stomatologiczny Dental-Care

W ramach świadczonych przez nas usług stomatologicznych zapewniamy także kolorowe wypełnienie zęba mlecznego.

Stomatologia

Wykonawca: Witosdent Poradnia Stomatologiczna

Sprawnie, dokładnie i fachowo wykonane zabiegi stomatologiczne, przyjemna atmosfera,dobór usługi do potrzeb i kieszeni pacjenta - czyli obopólna satysfakcja - to moje priorytety. Zapraszam!!!

Stomatologia, Bemowo

Wykonawca: Gabinet Stomatologiczny Bemo-Dent

Oferujemy pełen zakres usług dentystycznych-stomatologia estetyczna, zachowawcza, protetyka, wybielanie zębów, usuwanie osadu i kamienia, RTG i wiele innych.

Profilaktyka stomatologiczna

Wykonawca: Stomatologia Rodzinna Ferreus

Zajmujemy się zapobieganiem powstawania chorób zębów i przyzębia. Pomagamy także dbać o zdrowy i piękny uśmiech naszych pacjentów.

Leczenie zachowawcze, protetyka, implanty

Wykonawca: Lident Gabinet Stomatologiczny

leczenie zachowawcze dorosłych i dzieci, profilaktyka próchnicy i chorób przyzębia,stomatologia estetyczna, protetyka, implanty, skaling i piaskowanie,
rtg zębowe

Stomatologia dziecięca

Wykonawca: Stomatologia Rodzinna Ferreus

Zajmujemy się leczeniem stomatologicznym oraz profilaktyką u najmłodszych pacjentów. Oferta obejmuje profilaktykę przeciwpróchniczą, leczenie zębów mlecznych i stałych oraz ortodoncję. Ponadto oferujemy leczenie chirurgiczne u dzieci oraz wizyty adaptacyjne.

Stomatologia estetyczna

Wykonawca: Stomatologia Rodzinna Ferreus

Stomatologia estetyczna w pełnym zakresie obejmująca m.in. usuwanie kamienia nazębnego, osadów, przebarwień, a także wybielanie metodą nakładkową czy estetyczne odbudowy zębów.

Stomatologia zachowawcza

Wykonawca: Stomatologia Rodzinna Ferreus

Oferujemy stomatologię zachowawczą.

Wybielanie zębów

Wykonawca: Dentalcare Klinika Pięknego Uśmiechu

Białe zęby od zaraz! Czy to możliwe? U NAS TAK!

Piękny uśmiech dodaje atrakcyjności, pewności siebie, poprawia samopoczucie. Osoby częściej uśmiechające się są korzystniej postrzegane przez otoczenie. Niestety często zdarza się, że, na skutek picia kawy, herbaty czy palenia papierosów biel zębów znika pod osadem i przebarwieniami. Jeżeli, chcą Państwo dołączyć do grona ludzi mogących pochwalić się pięknym, białym uśmiechem zapraszamy na szybkie i bezpieczne wybielanie zębów! To marzenie może się już teraz spełnić w godzinę.

Leczenie kanałowe

Wykonawca: Dentalcare Klinika Pięknego Uśmiechu

Leczenie endodontyczne, powszechnie nazywane leczeniem kanałowym jest konieczne w przypadku zapaleń miazgi, która potocznie nazywana jest przez pacjentów „nerwem”. Jest to metoda leczenia, która pozwala uratować zęby, które jeszcze nie tak dawno skazane byłyby na ekstrakcję (usunięcie). Korzeń zęba, prawidłowo wyleczony jest uważany za najlepszy z możliwych i najbardziej ekonomiczny- naturalny implant, na bazie którego możliwa jest odbudowa protetyczna. Jedyna alternatywą leczenia endodontycznego jest ekstrakcja, czyli usunięcie zęba i konieczność uzupełnienia jego braku implantem lub mostem.

Ortodoncja

Wykonawca: Dentalcare Klinika Pięknego Uśmiechu

Piękny uśmiech jest marzeniem prawie każdego z nas. Równe, białe zęby sprawiają, żę twarz wygląda atrakcyjnie i tym samym rośnie nasze dobre samopoczucie. Często jednak unikamy uśmiechu ze względu na krzywe zęby, czyli wadę zgryzu

Wady zgryzu, a także inne nieprawidłowości w zakresie położenia zębów to nie tylko problem estetyczny ale również poważny problem zdrowotny. Prawidłowe ustawienie zębów to mniejsza skłonność do próchnicy, odkładania się kamienia nazębnego i paradontozy, a piękny uśmiech to gwarancja sukcesu w życiu zawodowym i prywatnym.
Jeszcze kilkanaście lat temu powszechne było przekonanie, że wady te są wyleczalne tylko w młodym wieku. Obecnie dokonuje się korekty wad zgryzu u osób trzydziesto, czterdziestoletnich, a nawet starszych.

Przed rozpoczęciem leczenia w każdym wieku konieczna jest dokładna diagnostyka.

Stomatologia dziecięca

Wykonawca: Dentalcare Klinika Pięknego Uśmiechu

Stwierdzenie, że 'zębów mlecznych nie należy leczyć, bo i tak wypadną' jest mitem, który, na szczęście powoli już zanika. Objęte próchnicą zęby mleczne sąsiadują ze stałymi przez kilka lat. Próchnica jest chorobą infekcyjną, co oznacza, że bakterie z ubytków próchnicowych mogą zostać przeniesione na zdrowe zęby!

Pamiętajmy, że w wieku 6-7 lat, w jamie ustnej są już obecne pierwsze trzonowce stałe (szóstki). To właśnie te zęby stałe są najczęstszym miejscem występowania próchnicy u dzieci w wieku 6-12 lat.

Dentysta

Wykonawca: Dentalcare Klinika Pięknego Uśmiechu

Witamy Państwa w DentalCare

miejscu, które powstało z myślą o wszystkich, dla których zdrowy i piękny uśmiech to nie tylko marzenie, ale i cel. Jest nam niezmiernie miło, że zechcieli Państwo odwiedzić naszą stronę. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy Pacjent czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie. Naszą misją jest zapewnienie opieki stomatologicznej wysokiej jakości, zgodnej z najnowszą wiedzą. Pomagamy naszym Pacjentom odzyskać piękny i zdrowy uśmiech BEZ STRESU I BÓLU i w komfortowych warunkach. Pracujemy wykorzystując SPRZĘT najwyższej jakości, pozwalający na zaawansowaną diagnostykę i innowacyjne leczenie.

Implanty stomatologiczne

Wykonawca: MEDICAL-DENT

Implant stomatologiczny jest to element zastępujący korzeń własnego zęba. Wykonany jest w całości z tytanu, który jako jedyny pierwiastek jest obojętny dla organizmu i zrasta się w 100% z kością. Wprowadzany jest chirurgicznie i po okresie gojenia zachowuje się dokładnie tak, jak korzeń , który zastępuje.

Cena: 2500 zł