Fakturowanie

Wykonawca: AutomatycznaFaktura.pl

Program automatycznafaktura.pl wystawia zdefiniowane wcześniej okresowe, powtarzające się efaktury (np. za usługi) i automatycznie rozsyła je poprzez e-mail. Aby rozpocząć pracę z systemem wystarczy zdefiniować numerację, treść faktury, jej wartość oraz jej cykliczność (daty wysyłki), natomiast odbiorców swoich faktur możemy wprowadzić ręcznie albo zaimportować z pliku.

E-faktura

Wykonawca: AutomatycznaFaktura.pl

Faktury są automatycznie wystawiane w formacie PDF i wysyłane określonego dnia pocztą elektroniczną do wcześniej zdefiniowanych klientów. Zatem korzystanie z aplikacji automatycznafaktura.pl radykalnie skraca czas w porównaniu do wystawiania faktur papierowych i ich wysyłki poprzez tradycyjną pocztę, a jednocześnie daje duże miesięczne oszczędności.

Faktura online za darmo

Wykonawca: AutomatycznaFaktura.pl

Serwis automatycznafaktura.pl gwarantuje pełną spójność, kompletność, nienaruszalność i dostępność danych w trybie online przez internet. Elektroniczne wystawianie i wysyłka faktur są w pełni zgodne z obowiązującym prawem. Przedsiębiorcy wystawiający miesięcznie do 5 faktur mogą bezterminowo korzystać z systemu bezpłatnie.

Pożyczki pod zastaw

Wykonawca: Lombard RONDO Najlepsze Ceny

Pożyczki pod zastaw Gorzów Wielkopolski

Skup złota

Wykonawca: Lombard RONDO Najlepsze Ceny

Skup złota Gorzów Wielkopolski

Skup srebra

Wykonawca: Lombard RONDO Najlepsze Ceny

Skup srebra Gorzów Wielkopolski

Lombard

Wykonawca: Lombard RONDO Najlepsze Ceny

Lombard Gorzów Wielkopolski

Pożyczka pod zastaw telefonu

Wykonawca: Lombard RONDO Najlepsze Ceny

Pożyczka pod zastaw telefonu Gorzów Wielkopolski

Ubezpieczenie mieszkaniowe Gorzów Wlkp

Wykonawca: Władysława Kędzior

Ubezpieczenie mieszkania, domu mieszkalnego, domu w budowie zapewnia kompleksową ochronę zarówno mienia mieszczącego się w ubezpieczonym mieszkaniu lub domu, ale również bagażu podróżnego, sprzętu elektronicznego (komputery, sprzęt fotograficzny) -przy spełnieniu odpowiednich wymogów. W skład pakietu mieszkaniowego wchodzi również OC w życiu prywatnym, ubezpieczenie NNW osób na stałe zameldowanych w miejscu ubezpieczenia (opcjonalnie).

Usługowe prowadzenie księgowości

Wykonawca: Biuro Rachunkowo-Doradcze Agnieszka Fijałkowska

Prowadzenie pełnej księgowości spółek kapitałowych oraz osób fizycznych a także książek przychodów i rozchodów, w tym doradztwo gospodarcze, raportowanie w języku angielskim, tłumaczenia pism oraz usługi kadrowo-płacowe. Szczegóły i zakres usług ustalam indywidualnie z każdym Klientem, dopasowując się do jego potrzeb i oczekiwań.

Dla umów podpisanych do 30.09.2015 r. zniżka 25% przez 3 miesiące.

Kantor Wymiany Walut

Wykonawca: Grant Kantor Wymiany Walut

Kantor Wymiany Walut

  • Kupno Walut
  • Sprzedaż Walut
  • Wymiana Walut

Kantor internetowy

Wykonawca: www.walutobox.pl

wymiana walut w internecie. Tanio, szybko i bezpiecznie wymieniaj waluty online bezpośrednio z innymi użytkownikami portalu www.walutobox.pl Brak spreadu walutowego powoduje, że wymiana jest ok 5% tańsza aniżeli wymiana walut w banku lub kantorze. na wymianie 1000 Euro oszczędzasz 200 PLN.

Obsługa ZUS Komorniki

Wykonawca: Biuro Rachunkowe "Rachmistrz"

Obsługa ZUS

Obsługa kadrowa Komorniki

Wykonawca: Biuro Rachunkowe "Rachmistrz"

Obsługa kadrowa

Sporządzanie deklaracji CIT,PIT Komorniki

Wykonawca: Biuro Rachunkowe "Rachmistrz"

Sporządzanie deklaracji CIT, PIT i VAT