Pożyczki do 150 tys

Wykonawca: Alior Bank - Placówka Partnerska

Pożyczki do 150 tys. Zapraszamy do placówki Alior Banku w Dąbrowie Górniczej.

Najniższa rata

Wykonawca: Alior Bank - Placówka Partnerska

Gwarancja Najniższej Raty ! Do 150 tys. bez zabezpieczeń. Pożyczki, Konsolidacje , NIE POBIERAMY PROWIZJI !

Pożyczki gotówkowe pod zastaw

Wykonawca: MEX Zofia Anna Meloyan

Oferujemy pożyczki gotówkowe pod zastaw telefonów, samochodów, sprzętu elektronicznego, itp.

Lombard

Wykonawca: MEX Zofia Anna Meloyan

Zapraszamy do Lombardu w Garwolinie. oferujemy skup i sprzedaż przedmiotów, sprzętu , biżuterii oraz pożyczki pod zastaw.

Sprzedaż złota 24 karatowego w sztabkach i monetach

Wykonawca: Mrc Finance Karolina Broniarek

Oferowane przez naszą firmę sztabki mają wagę od 1 grama do 100 gram. Możecie Państwo wybrać sobie interesujący Was produkt znajdujący się bądź na składzie, bądź na zamówienie.

Sprzedaż złota 24 karatowego w sztabkach i monetach

PROGRAMY EMERYTALNE

Wykonawca: Ovb ALLFINANZ Lidia Kraszewska

Czy warto mieć prawo wyboru? Już dzisiaj uzyskaj kompleksową wiedzą o zmianach w systemie emerytalnym w Polsce.

Obsługa księgowa przedsiębiorstw

Wykonawca: Proserve s.c. Dorota Bedlewicz, Agnieszka Fryc-Biernacka

Prowadzenie ksiąg handlowych, Prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów, Prowadzenie ewidencji przychodów na potrzeby zryczałtowanego podatku dochodowego, Sporządzanie rejestrów sprzedaży i zakupu dla celów podatku od towarów i usług (VAT), Sporządzanie sprawozdań finansowych, Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT), Sporządzanie sprawozdań do GUS i PFRON, Opracowywanie zakładowego planu kont, wewnętrznych instrukcji i schematów, Prowadzanie dokumentacji kadrowej, Przygotowanie dokumentów związanych z zatrudnieniem, Obsługę umów cywilno-prawnych, w tym: umów zlecenie i umów o dzieło, Rejestrację oraz miesięczne rozliczenie ZUS, Przygotowanie rocznych deklaracji podatkowych dla pracowników (PIT), Pomoc w wyborze formy prawnej, zasad opodatkowania oraz przygotowaniu dokumentacji potrzebnej do zarejestrowania firmy, Bezpłatne konsultacje, Doradztwo w zakresie organizacji i informatyzacji działu księgowości. Więcej informacji na www.proserve.com.pl

Obsługa księgowa przedsiębiorstw

Post Merger Integration

Wykonawca: Mergers Net Sp. z o.o.

VIRTUAL DATA ROOM to doskonałe narzędzie pozwalające na usprawnienie komunikacji oraz współpracy pomiędzy osobami zarządzającymi w nowo powstałej organizacji. System gwarantuje kluczowym osobom całodobowy dostęp do niezbędnych informacji z dowolnego miejsca. Pozwala na usprawnienie najbardziej krytycznej fazy 90/100 dni. VDR stanowi idealne zabezpieczenie poufności dokumentów kadrowych (HR Due Diligence), jednocześnie minimalizując ryzyko utraty najbardziej kluczowych pracowników. W sposób znaczący zmniejsza także ryzyko wystąpienia luk informacyjnych wynikających z problemów z dystrybucją materiałów.

Post Merger Integration

Doradztwo podatkowe i finansowe

Wykonawca: Biuro Usług Księgowych Karolina Jastalska

- optymalizacja wyboru podatkowo-prawnej formy działalności,
- udzielanie porad i wyjaśnień w zakresie zobowiązań podatkowych,
- podatki pośrednie i bezpośrednie,
- doradztwo w zakresie leasingu;
- doradztwo rachunkowe i księgowe;

Obsługa wniosków o dofinansowanie z PFRON

Wykonawca: XANDIA - Rafał Szybiak

Nasza usługa to kompleksowe rozwiązanie, które znacznie obniża koszty prowadzenia działalności. Dofinansowanie do wynagrodzenia pracownika niepełnosprawnego jest comiesięczne i bezzwrotne. Pieniądze wpłyną na Twoje konto firmowe w przeciągu 30 dni o dnia złożenia wniosku. Dodatkowo przedstawimy Ci symulację dofinansowań dostosowaną do potrzeb personalnych Twojej firmy. Dowiesz się, jak optymalizować koszty płacy z uwzględnieniem stopnia niepełnosprawności zatrudnionego pracownika.

Cena: 70 zł

Obsługa wniosków o dofinansowanie z PFRON

Usługi księgowe dla NGO

Wykonawca: ANGLA Anna Glapińska

Usługi księgowe, pełna księgowość, obsługa NGO, szkolenia

Prowadzenie Biura

Wykonawca: Małgorzata Ambroża Biuro Rachunkowe EKONOM-TAX

prowadzenie biura

Doradca Podatkowy wpis 02486

Wykonawca: Doradca Podatkowy Grażyna Zarzeczna

doradca podatkowy, biuro rachunkowe, rozliczenie z ZUS firm, obługa kadrowo-płacowa, zeznania podatkowe, audyty księgowo-podatkowe, www.zarzeczna.pl

Cena: 246 zł

Faktoring

Wykonawca: Doradca kredytowy Radosław Wasilewski Finanse

Z Faktoringu może skorzystać firma tylko wtedy kiedy ma stałych kontrahentów. Aby uzyskać usługę, kontrahent jest weryfikowany przez faktora(firma udzielająca Faktoringu) jak również sam Faktorant (korzystający z usługi). Weryfikacja nie jest tak szczegółowa niż w przypadku wnioskowania o kredyt. Faktoring nie jest w Bik oraz w Big. Także nie jest brane przez banki jako produkt kredytowy.

Faktoring

Doradztwo finansowe

Wykonawca: "PROFES" Błażej Pietrzak

Prowadzę działalność w zakresie szeroko pojmowanego doradztwa finansowego. Dzięki doświadczeniu i zdobytym kwalifikacjom zaspokoję potrzeby najbardziej wymagających klientów - dbam o bezpieczeństwo i zadowolenie swoich interesantów. Każda ofertę dostosowuje do potrzeb i możliwości finansowych klienta.

Doradztwo finansowe