Windykacja należności

Wykonawca: Górnośląski Serwis Gospodarczy Sp. z o.o. Usługi Windykacyjno - Prawno - Finansowe

Kompleksowa usługa windykacji należności. Połączona często z usługą Prewencji Windykacyjnej, której twórcą jest Dariusz Stach.

Antywindykacja

Wykonawca: Górnośląski Serwis Gospodarczy Sp. z o.o. Usługi Windykacyjno - Prawno - Finansowe

Antywindykacja to usługa doradztwa w zakresie ochrony dłużnika przed działaniami wierzyciela lub wierzycieli, które mieszczą się w granicach obowiązującego prawa. Często połączona z windykacją należności na rzecz dłużnika, który jest jednocześnie wierzycielem. Występuje również w połączeniu z usługą Prewencji Windykacyjnej.

Ściąganie długów

Wykonawca: Górnośląski Serwis Gospodarczy Sp. z o.o. Usługi Windykacyjno - Prawno - Finansowe

Ściąganie długów to inaczej o usługa windykacji należności lub windykacja wierzytelności od dłużników. Często występuje wraz z usługą Prewencji Windykacyjnej lub antywindykacji.

Przedsądowa windykacja należności

Wykonawca: DAS Ochrona Prawna Andrzej Patyk

Podstawą sprawnego funkcjonowania każdej firmy jest terminowe regulowanie płatności. Sytuacja w której pojawiają się opóźnienia to sygnał, aby natychmiast podjąć działania. Kiedy i w jakiej wysokości odzyskamy zaległe należności zależy od momentu, w którym rozpoczniemy czynności windykacyjne.
Każdy kto posiada "Ochronę prawną dla firm i przedstawicieli wolnych zawodów" może dodać do ubezpieczenia wariant „Przedsądowa windykacja wierzytelności”.
Postępowanie windykacyjne prowadzone jest przez D.A.S. na drodze przedsądowej. Ma ono na celu doprowadzenie do tego, aby dłużnik dobrowolnie uregulował zobowiązania finansowe wobec ubezpieczonego.
Cały koszt z tytułu skutecznej windykacji wierzytelności dokonanej przez D.A.S. zamyka się składką związaną z wykupem tej formy ubezpieczenia. Nie pobierana jest żadna dodatkowa prowizja.

Przedsądowa windykacja należności

Odzyskiwanie długów prywatnych

Wykonawca: Biuro Usług Specjalnych

Windykacja długów na zlecenie firm i osób prywatnych. Bez umowy pożyczki!!!

odzyskiwanie długów prywatnych

Windykacja należności

Wykonawca: Nexum Sp. z o.o.

Profesjonalna windykacja należności. Więcej informacji pod numerem telefonu: 42 209 17 12.

Sprawy windykacyjne

Wykonawca: Adwokat Paweł Stachniałek Kancelaria Adwokacka

Adwokat Paweł Stachniałek z Kancelarii Adwokackiej w Iławie służy pomocą prawną na etapie:

  • przedsądowym - wezwania do zapłaty, negocjacje, zawieranie ugody,

  • postępowania sądowego - pozew o zapłatę zaległych należności,

  • postępowania egzekucyjnego - wniosek o wszczęcie egzekucji z wszelkich składników majątku dłużnika.

Wśród nowoczesnych rozwiązań oferowanych przez adwokata znajduje się także możliwość dochodzenia zapłaty oraz wszczęcia egzekucji na drodze elektronicznego postępowania upominawczego. Adwokat Paweł Stachniałek może także wnosić sprzeciw od nakazu zapłaty w elektronicznym postępowaniu upominawczym.

Adwokat Paweł Stachniałek Kancelaria Adwokacka w Iławie.

Sprawy windykacyjne

Pomoc w odzyskiwaniu wierzytelności (windykacja)

Wykonawca: LEGALHELP Danuta Krawczyk

Windykacja

Jeżeli masz problem z dłużnikiem bądź z dłużnikami, my pomożemy Ci ich zdyscyplinować do uregulowania zadłużenia.

Sporządzanie spisu inwentarza

Wykonawca: Komornik Sądowy Grzegorz Grzegolec

W ramach czynności komorniczych zajmuję się przede wszystkim wykonywaniem orzeczeń sądowych dotyczących roszczeń finansowych i niepieniężnych. Ponadto zabezpieczam środki finansowe na poczet roszczeń. Moja działalność obejmuje również sporządzanie protokołów dotyczących stanu faktycznego na zlecenie sądu.

Ponadto licytuję zajęte ruchomości i nieruchomości, a także doręczam zawiadomienia sądowe, obwieszczenia i inne dokumenty do których odebrania wymagany jest osobisty podpis. Dodatkowo zabezpieczam spadki i sporządzam wykaz majątku, który pozostał po zmarłym. Na zlecenie wierzycieli zajmuję się także poszukiwaniem dłużników.

sporządzanie spisu inwentarza

Egzekwowanie należności

Wykonawca: Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wlkp. Mateusz Ptak

Komornik Sądowy Mateusz Ptak zajmuje się egzekwowaniem należności wynikających z tytułów wykonawczych. Do obszaru działalności należą następujące miejscowości: Gorzów Wielkopolski, Bogdaniec, Deszczno, Kłodawa, Lubiszyn, Santok, Witnica, Strzelce Krajeńskie.

Egzekwowanie należności

Windykacja długów

Wykonawca: Kancelaria Prawna Hubert Lary

Windykacja wierzytelności od dłużników. Windykację prowadzimy bez kosztowo od pierwszego wezwania, poprzez monitoring, postępowanie sądowe oraz egzekucję. Nasze honorarium stanowią kwoty zasądzone przez sąd i przysądzone przez komornika ściągnięte od dłużnika oraz prowizja od kwoty ściągniętej od dłużnika.

Windykacja długów

Komornik sądowy

Wykonawca: Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gnieźnie Andrzej Kramer

Specjalizuję się w egzekucji zarówno świadczeń pieniężnych, jak i niepieniężnych. Zatrudniam doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy rzetelnie podchodzą do wykonywania powierzonych im obowiązków. W kancelarii są zatrudnieni zarówno aplikanci, jak i asesorzy, którzy wszystkie usługi świadczą na najwyższym poziomie.

W trakcie realizacji zleceń wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie. Dzięki czemu wszystkie prace wykonywane są znacznie szybciej i dokładniej. Dysponujemy systemem poszukiwania rachunków bankowych OGNIVO, a ponadto posiadamy dostęp do Centralnej Bazy Danych Ksiąg Wieczystych. Dodatkowo wszelkie zapytania do ZUS-u wysyłamy w formie elektronicznej, dzięki czemu proces pozyskiwania niezbędnych informacji jest znacznie sprawniejszy.
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gnieźnie Andrzej Kramer prowadzi wszelkie postępowania egzekucyjne na terytorium praktycznie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru objętego przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie, a więc w takich miastach jak Gniezno, Trzemeszno, Czerniejewo, Łubowo, Kiszkowo i inne z gminy Gniezno.

komornik sądowy

Bezkosztowa windykacja bezpośrednia

Wykonawca: Biuro Windykacji Bezpośredniej SENSO

Oferowana przez nasze biuro bezkosztowa windykacja bezpośrednia prowadzona jest na terenie całego kraju. Korzystamy z niekonwencjonalnych metod działania, zgodnych z przepisami prawa i zasadami etyki, odzyskujemy szybko i skutecznie wierzytelności na wszystkich etapach. Cenę usługi uzgadniamy indywidualnie z każdym klientem i jest ona wprost proporcjonalna do skuteczności działania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą umieszczoną na naszej stronie internetowej.

Bezkosztowa windykacja bezpośrednia

Odzyskiwanie należności windykacyjnych

Wykonawca: Biuro Windykacji Bezpośredniej SENSO

Firma Senso zajmuje się skupem wierzytelności wolnych od wad prawnych, nieprzedawnione oraz nie objęte postępowaniem upadłościowym lub likwidacyjnym. Wierzytelności skupujemy w pakietach oraz indywidualnie. Posiadamy duże doświadczenie w skupie długów.
http://senso-windykacja.pl/?kupno-wierzytelnosci,124

Odzyskiwanie należności windykacyjnych

Faktoring płatności

Wykonawca: Biuro Windykacji Bezpośredniej SENSO

Usługa faktoringu polega na przyspieszeniu uregulowania danej faktury. Kiedy dana faktura VAT zostaje wystawiona następuje jej sprzedaż Faktorowi. Do kilku dni dostają Państwo pieniądze z głównej należnosci za fakturę.Jesteśmy doświadczoną firmą, współpraca z nami to przyjemność.

Faktoring płatności